Equips de Bàsquet

Sènior A Masculí:

sènior masc A

Jugadors: Marc Rubio, Joan Navarro, Quim Frach, Joan Carceller, Carles Canals, Marc Hermoso, Marc Forcada, Sergi Homs, Marc Arnau, Guillem Fernandez, Albert Llanos

Entrenadors: Alberto Peña i Lluis Garcia

 

Sènior A Femení:

s web

Jugadores: Patricia Moreno, Maria Navarro, Irina Graupera, Alba Cabré, Júlia Farriols, Maria Barbena, Marta Oranias, Marta Solé i Paula Solé

Entrenadors: Isaac Champer

Sènior 1 Masculí

Jugadors: Xavi Esteban, Victor Moran, Enric Reche, Albert Puig, Adria Garcia, Sergi Guerrero, Eudald Reventos, Marc Jovani, Juan Carlos Vaca, Bruno Roth, Ezequiel, José Miranda, David Gómez.

Entrenador: Joan Campany i Mireia Gonzalez

Sènior 2 Masculí

Jugadors:

Entrenador: Jordi Barnet

Equip Fedamar AE Boet Mataró 

fedamar

Jugadors: Fernando Lopez, Jesus Verjano, Paula Robert, Ferran Girones, Edgar Barceló, Daniel Duran, Francisco Cabrera i Albert Fernandez

Entrenador: Germi Ars

Sub 21  Masculí 

 

Jugadors: David Valentin, Bilal Abdi, Daniel Benitez, Jonathan Espino, Adria Canovas, Valentino Sanchez, Ferran Sanchez, Eloi Fabregas, Xavi Martinez, Elias Muñoz, Aleix Illa, Lamin Janka i Enric Gonzalez.

Entrenador: Joan garcia

Junior 1 Masculí 

JUNIOR A MASC

Jugadors: David Froman, Adrià Pizarro, Roger Salat, Victor Reche, Roger Jovellar, Luis Cuello, Albert Rovira, Adrià Rodón, Carles Albareda, Roger Font, Gerard Teixidó.

Entrenador: Sergio Balboa

Junior 1r Any Masculí 

JUNIOR 1R ANY

Jugadors: Guillem Duran, German Zapata Puño, Guillermo Ocon el Cono, Genís Varela Rabietis, Pol Milà BigAmo, Martí Saña, Nacho Cebey, Marc García Lesiones, Gerard Perarriera Furlas, Nacho de Gispert BigAmo, Àlex Redrado BigAmo, Xevi Miravall.

Entrenadors: Marc Forcada, Lluís Escudero, Marc Arnau, Harry Popotter.

Junior 1 Femení 

JUNIOR A FEMENI

Jugadores: Anna Lara, Nerea Duque, Anna Morral, Mar Acien,, Maria Ferrer, Yolanda Mata, Clara Barrera.

Entrenadors: Marius Ferré

Junior 2 Femení

JUNIOR 1 MASCULI

Jugadores:

Entrenadors: Guillermo Espeso

Cadet 1 Masculí 

CADET MASCULI

Jugadors: Guillem Sanchez, David Barberan, Axel Rodriguez, Pol Laguna, Maverick Vila, Alejandro Costa, David Aguilera, Ivan Peña, Ferran Ortiz, Alexis Cruz, Paul Tejada.

Entrenador: Xavi Morago, Patricia Moreno i Aleix Illa

 Cadet 1 Femení 

CADET FEM

Jugadores:

Entrenador: Victor Moran

Infantil A Masculí 

INFANTIL A MASC

Jugadors: Víctor Redrado, Pau Saña, Quim Mora, Adrián García, Jan Bernat, Ignasi Buetas, Joan Ribas, Pau Martínez, Pau Moreno, Mario Lòpez.

Entrenador: Marc Arnau, Pol Milà.

Infantil 1 Masculí 

INFANTIL B MASC

Jugadores:

Entrenador: Guillermo Espeso

Infantil A Femení

INFANTIL A FEM

Jugadores:

Entrenadors: Joan Campany i Mireia Gonzalez

Infantil 1 Femení

INFANTIL 1 FEM

Jugadores: Neylan Vila, Laura Guillamat, Marta Vallés, Helena Rodríguez, Berta Obiols, Natalia Díaz, Elma Tejada, Aina Vendrell,

Entrenadors: Alberto Peña, Maria Navarro, Adrià Pizarro i Nerea Duque

Preinfantil Masculí

PREINF MASC

Jugadors:

Entrenadors: Manu Cabrera, Nacho Cebey i Laia Rodon.

Mini A Masculí 

MINI A MASC

Jugadors: Eric Bellido, Joel Hernandez, Toni Cuello, Joan Trench, Alex Palomino, Alex Muñoz, Roger Garcia, Pol Rey, David Vega, Nil Gelmà, Ivan.

Entrenadors: Sergi Balboa i Àlex Redrado.

Mini 1 Masculí 

MINI 1 MASCULI

Jugadors:

Entrenadors: Lluis Escudero, German Zapata i Guillem Duran

Mini A Femení

MINI FEM

Jugadores:

Entrenador: Xavi Morago i Ariadna Morago

Mini 1 Femení

MINI B FEM

Jugadores: Hawa, Sofia, Mariam, Aina, Diouma, Sandra, Cristina, Irune, Fatumata, Carla, Jennifer, Big Sofo,

Entrenador: Patricia Moreno i Jonny Acevedo

Premini  Masculí 

PREMINI MASC

Jugadors:

Entrenadors: Irina Graupera

Premini  Masculí Boet Dosrius

 

Jugadors:

Entrenadors: Jonny Seidi, Binta Seidi

Premini Femení 

PREMINI FEM

Jugadores:

Entrenadors: Marc Forcada, Maverick Vila i Xènia Duran

Escola de Bàsquet

escola

Jugadors:

Entrenadors: Manu Cabrera, Germán Cabrera, Georgina i Marc Rubio.