Equips de Bàsquet

Sènior A Masculí:

copa 2014-2015

Jugadors: Marc Rubio, Joan Navarro, Quim Frach, Joan Carceller, Carles Canals, Marc Hermoso, Marc Forcada, Sergi Homs, Marc Arnau, Guillem Fernandez, Albert Llanos i Jordi Belzunces

Entrenadors: Alberto Peña i Lluis Garcia

 

Sènior A Femení:

s web

Jugadores: Patricia Moreno, Maria Navarro, Ornel.la Llopart, Elena Latorre, Irina Graupera, Alba Cabré, Júlia Farriols, Maria Barbena, Marta Oranias, Marta Solé i Paula Solé

Entrenadors: Marius Ferré

Sènior 1 Masculí

Jugadors: Xavi Esteban, Victor Moran, Enric Reche, Albert Puig, Adria Garcia, Sergi Guerrero, Eudald Reventos, Marc Jovani, Juan Carlos Vaca, Bruno Roth, Ezequiel, José Miranda, David Gómez.

Entrenador: Joan Campany i Mireia Gonzalez

Sènior 2 Masculí

Jugadors:

Entrenador: Jordi Barnet

Equip Fedamar AE Boet Mataró 

Jugadors: Fernando Lopez, Jesus Verjano, Paula Robert, Ferran Girones, Edgar Barceló, Daniel Duran, Francisco Cabrera i Albert Fernandez

Entrenador: Germi Ars

Sub 21  Masculí 

 

Jugadors: David Valentin, Bilal Abdi, Daniel Benitez, Jonathan Espino, Adria Canovas, Valentino Sanchez, Ferran Sanchez, Eloi Fabregas, Xavi Martinez, Elias Muñoz, Aleix Illa, Lamin Janka i Enric Gonzalez.

Entrenador: Joan garcia

Junior 1 Masculí 

 

Jugadors: David Froman, Adrià Pizarro, Roger Salat, Victor Reche, Roger Jovellar, Luis Cuello, Albert Rovira, Adrià Rodón, Carles Albareda, Roger Font, Gerard Teixidó.

Entrenador: Sergio Balboa

Junior 2 Masculí 

 

Jugadors:

Entrenadors: Guillermo Espeso

Junior 1 Femení 

 

Jugadores: Anna Lara, Nerea Duque, Anna Morral, Mar Acien,, Maria Ferrer, Yolanda Mata, Clara Barrera.

Entrenadors: Marius Ferré

Junior 2 Femení

 

Jugadores:

Entrenadors: Guillermo Espeso

Cadet 1 Masculí 

 

Jugadors: Guillem Sanchez, David Barberan, Axel Rodriguez, Pol Laguna, Maverick Vila, Alejandro Costa, David Aguilera, Ivan Peña, Ferran Ortiz, Alexis Cruz, Paul Tejada.

Entrenador: Xavi Morado, Patricia Moreno i Aleix Illa

 Cadet 1 Femení 

 

Jugadores:

Entrenador: Victor Moran

Infantil A Masculí 

 

Jugadors:

Entrenador:

Infantil 1 Masculí 

 

Jugadores:

Entrenador:

Infantil A Femení

Jugadores:

Entrenadors: Joan Campany i Mireia Gonzalez

Infantil 1 Femení

Jugadores:

Entrenadors: Alberto Peña, Maria Navarro, Adrià Pizarro i Nerea Duque

Preinfantil Masculí

Jugadores:

Entrenadors: Manu Cabrera

Mini A Masculí 

 

Jugadors: Eric Bellido, Joel Hernandez, Toni Cuello, Joan Trench, Alex Palomino, Alex Muñoz, Roger Garcia, Pol Rey, David Vega, Nil Gelmà, Ivan.

Entrenadors: Sergio Balboa

Mini 1 Masculí 

 

Jugadors:

Entrenadors: Marc Forcada

Mini 1 Femení

 

Jugadores: Hawa, Sofia, Mariam, Aina, Diouma, Sandra, Cristina, Irune, Fatumata, Carla, Jennifer

Entrenador: Xavi Morago i Ariadna Morago

Premini  Masculí 

 

Jugadors:

Entrenadors:

Premini  Masculí Boet Dosrius

 

Jugadors:

Entrenadors:

Premini Femení 

Jugadores:

Entrenadors:

Escola de Bàsquet

Jugadors:

Entrenadors: Manu Cabrera, Germán Cabrera i Georgina